GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 8135635

nr 813 5635

Tallrikar

3 st, 1700-tal, Kina, diameter: 23

Kondition: mindre skador

Utrop:

600 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 11 mars 2013
kl 21:04:17